web tasarım

İnternet platformunda karşılaştığı kullanıcı profillerini inceleyerek, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda, tasarım ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Google ve internet kullanıcısının ne istediğini ve nasıl davrandığını bilerek web sayfalarınızı stratejik olarak hazırlıyoruz.

Firmanızı, ürününüzü, hedeflerinizi internette yayınlarken anlaşılır/algılanır hale getirmek. Mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarını gözden geçirerek müşteri odaklı, kullanımı kolay ve içeriği güncellenebilir dinamik bir site olması için web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

logo tasarım & kurumsal kimlik

Yaratıcı düşünce ve özgün tasarımlarla ortaya çıkardığımız logo ve kurumsal kimlik tasarımı ile kuruluşların markalaşma süreclerine yön vermeye çalışmaktayız.

Kullanışlı iyi bir logo veya amblem mümkün olduğunca sade, kolay anlaşılır, hatırlanması kolay, başka amblem ve logolarla karışıklığa meydan vermeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Doğru renk tercihleri kadar her türlü baskı ve kesim tekniği ile sorunsuz kullanılabilirliği ve matbaa maliyetleride düşünülmelidir.

grafik tasarım & tanıtım hizmetleri

Tasarımlarımızla ürününüze, hizmetlerinize, kurumunuza dinamizm ve heyecan getirecek, pazar payınızı yükseltecek projelerde çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz.

Katalog, broşür, afiş, poster, pankart, kapak, mönü, sertifika, hisse senedi, ambalaj, etiket, takvim, ajanda, promosyon ürünleri, tabela, bilboard vb. reklam çalışmalarınızda tasarım ve matbaa hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

cd tasarım, baskı ve çoğaltma

Tanıtımınızı etkili yapmanın yollarından biri olan interaktif tanıtım cd'si ile firmanızın kurumsal kimliğini öne çıkaran bir tanıtım programı hazırlanır. Bu program içerisinde video görüntüler, seslendirme, müzik ve animasyonlar bulunmaktadır.

Firma tanıtım dosyası, broşür, katalog gibi basılı ürünlere alternatif bir medya olarak interaktif tanıtım cd'leri öğrenci yıllığı, fuar, seminer, sempozyum vb. alanlarda sunum aracı olarak kullanılabilmektedir.

Kartvizit cd, mini cd, dvd, cd çoğaltma, kapak tasarımı, zarf tasarımı, cd üzeri serigrafi baskı, etiket tasarımı vb. hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

program yazılımı

Hazır paket programlar bir kurumun sorunlarını kısmen çözebiliyor. Kurumların iş yönetimi için özel çözüm ihtiyaçlarını karşılayacak, farklı yazılımlarla entegre çalışabilen, çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine verimli çalışma kolaylığı sağlayacak her türlü yazılım projesinde sizlerle çalışmaya hazırız.